Translate

22 Mayıs 2015 Cuma

Yelek Tunik Kombinim

      Bazen “ Bugün ne giysem ?”  cümlesinin yerini “Bugün ne diksem? “ cümlesi alıyor. Dolabımdaki kıyafetleri düşünmek yerine dikmek istediğim modelleri, almak isteğim kumaşları düşünüyorum. Kıyafet diken ve dikmeyi seven herkes benim gibi düşünür herhalde :)    Bu yazımda yelek ve tuniği takım olarak giydiğim için ikisinden de bahsedeceğim. Uzun süre beklettiğim bu penyeden bir tunik ve her daim giymek için bu siyah yeleği diktim. Ayrı zamanlarda dikmeme rağmen bu iki kıyafetin uyumunu çok sevdiğim için ikisini de aynı yazıda paylaşmak istedim.
       Bu yeleğin kesimi ve dikimi fazla zamanınızı almadan tamamlayabilirsiniz. Çok kullanışlı bir yelek özellikle de siyah renkli olduğu için her kıyafetle uyum sağlıyor. Bu yelek benim için dikimi basit ve kullanımı kolay bir model oldu.


    Tunik penye bir kumaştan diktim. Çok rahat bir tunik oldu. Yakası bisiklet yaka ve beden Etek ucuna doğru açılıyor. Kollarında ise sadece uzun bir manşet var. Bu iki kıyafet benim için bir takım haline geldi. İkisini farklı kıyafetlerle kullansam da bu ikisi kıyafeti aynı anda kullanmak daha güzel. 


      Gün batarken herkese iyi akşamlar dilerim :) 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder